cz | en | de | ru

Integrovaný systém

Vedení společnosti přijalo strategické rozhodnutí sloučit jednotlivé systémy řízení do jednoho kompaktního Integrovaného systému řízení. Základem Integrovaného systému řízení je systém řízení kvality, který byl vybudován a postupně rozšířen na základě norem:

 

Cílem pracovníků společnosti Fornax a.s. je vytvořit pro zákazníka dílo v nejvyšší kvalitě způsobem šetrným k životnímu prostředí s maximální životností a hospodárností provozu za dodržení všech zásad bezpečné práce a ochrany zdraví při práci. Pracovníci společnosti aplikují nejvhodnější řešení v souladu s nejnovějšími technickými znalostmi v oboru, používají atestované materiály renomovaných výrobců a kladou důraz na dosažení maximální šetrnosti k životnímu prostředí. V zájmu dosažení tohoto cíle přiřazuje vedení společnosti každému realizačnímu procesu konkrétního projektového manažera.

Cílem pracovníků společnosti je uspokojit potřeby a očekávání zákazníků v dosažení maximální komplexnosti dodávaných nebo modernizovaných tepelných zařízení formou dodávek na klíč. Plně respektují požadavky zákazníků na dodávku a montáž úzce specializovaných zařízení.Certifikáty integrovaného systému řízení